Gospodarstwo Pasieczne Kaszubskie Miody - zapraszamy

O pasiece

Już od ponad 40 lat pracuję z pszczołami, a miłość do nich była przekazywana w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Hodowli nauczył mnie tata, który swoje umiejętności i wiedzę otrzymał od swoich rodziców, a ja z kolei pogłębiam ją i przekazuje dalej swoim dzieciom.

Pamiętam, że od najmłodszych lat najpierw podglądałem pszczoły, a wraz z upływem czasu zacząłem również pomagać ojcu w trakcie pracy przy nich.

Wiele lat spędzonych w towarzystwie pszczół nauczyło mnie, jak z nimi współpracować, czego potrzebują oraz w jaki sposób uzyskiwać wybrane odmiany miodu. Dzięki długoletniej pracy zrozumiałem życie tych stworzeń i dowiedziałem się, w jaki sposób otrzymywać najlepszej jakości produkty, jednocześnie nie zakłócając spokojnego życia pszczelej rodziny.

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem naszych klientów i to dla Was staramy się wciąż polepszać jakość naszych produktów. Serdecznie dziękujemy za całe wsparcie płynące ze strony konsumentów i mamy nadzieję, że nasze miody nigdy nie przestaną Wam smakować.